• ПРЕДШКОЛСКА УСТАНОВА ''ВУКИЦА МИТРОВИЋ'' ЛЕСКОВАЦ

  • ПРЕДШКОЛСКА УСТАНОВА ''ВУКИЦА МИТРОВИЋ'' ЛЕСКОВАЦ

  • ПРЕДШКОЛСКА УСТАНОВА ''ВУКИЦА МИТРОВИЋ'' ЛЕСКОВАЦ

  • ПРЕДШКОЛСКА УСТАНОВА ''ВУКИЦА МИТРОВИЋ'' ЛЕСКОВАЦ

  • ПРЕДШКОЛСКА УСТАНОВА ''ВУКИЦА МИТРОВИЋ'' ЛЕСКОВАЦ

  • ПРЕДШКОЛСКА УСТАНОВА ''ВУКИЦА МИТРОВИЋ'' ЛЕСКОВАЦ

Copyright 2020 - DITEAM

 

     МАТЕРИЈАЛНО - ТЕХНИЧКИ И ПРОСТОРНИ

УСЛОВИ РАДА

Објекти за децу (наменски објекти целодневног боравка од 1 - 7 година)

 

ред бр.

Назив објекта

бр.група                     

                                    

површ

објек.

површ. двор. у арима

адреса

1.

„Наше дете“

7

490

13,15

В.Маслеше 22

2.

„Бамби“

3

173

5,50

Сл.Пенезића 9

3.

„1001 радост“

        6

786

-

Масариков трг

4.

„Лане“

8

1040

53

М.Ђуровића

5.

„Цицибан“

12

2110

60,89

М.Тепића бб

6.

„Колибри“

8

1012

56,75

З.Ајдиновић

7.

„Цврчак“

    8

 

865

23,33

Норвежанска 1

8.

„Мајски цветови“

4

727

98,18

Вучје

9.

„Снежана“

3

727

31,63

Грделица

10.

„Бубамара“

2

180

5,50

Братмиловце

11.

„Звончица“

2

325

25,50

Љ.Ненадовића бб

             

УКУПНО

бр.група 

ПОВРШИНА

објеката у м2

ПОВРШИНА

дворишта -ари

11 вртића

63               

8435

373,43

 

      Прилагођени простори за рад са децом предшколског узраста

 

 Простор у  школама у граду

Р.бр.

Назив школе

Бр.група

Површина простора

1.

ОШ „В.Пелагић“

2

50

2.

ОШ „Св.Марковић“

2

40

3.

ОШ „В.Караџић“

1

50

4.

ОШ „К.Стаменковић“

2

70

 Простор  у школама ван града

Р.бр.

Назив школе и место

Бр.група

Површина простора

6.

ОШ „Вук Караџић“ Бобиште

1

40

7.

ОШ „Бора Станковић“ Губеревац

1

60

8.

ОШ „Бора Станковић“ Богојевце

1

35

9.

ОШ „Вук Караџић“ Разгојна

1

40

10.

ОШ „Вук Караџић „ Д. Лакошница

1

60

11.

ОШ „Милутин Смиљковић“ Винарце

1

50

12.

ОШ „Бранко Радичевић“ Липовица

1

50

13.

ОШ „Вук Караџић“ Печењевце

1

50

14.

ОШ „Милутин Смиљковић“ Прибој

1

50

15.

ОШ „Бранко Радичевић“ Шарлинце

1

40

16.

ОШ „Трајко Стаменковић“ Г.Стопање

1

90

17.

ОШ „Никола Скобаљић“ Горња Јајна

1

60

18.

ОШ „Ђура Јакшић“ Турековац

1

40

19.

ОШ „Ђура Јакшић“ Белановце

1

40

20.

ОШ „Радоје Домановић“ Кумарево

1

70

21.

ОШ „Радоје Домановић“ Д. Крајинце

1

80

22.

ОШ „Радоје Домановић“ Мрштане

1

80

23.

ОШ „Радоје Домановић“ Г. Крајинце

1

40

24.

ОШ „Јосиф Панчић“ Орашац

1

50

25.

ОШ „ Радоје Домановић „ Р.Поље

0

40

26.

ОШ „Бора Станковић“ Накривањ

1

30

27.

ОШ „Никола Скобаљић“ Стројковце

1

30

28.

ОШ „Славко Златановић“ Славујевце

1

20

29.

ОШ „Славко Златановић“ Горина

1

25

30.

ОШ „Бора Станковић“ Брза

1

70

31.

ОШ „Вук Карџић „“ В.Грабовница

1

50

32.

ОШ „Аца Синадиновић“ Предејане

1

50

33.

ОШ „Дес. Максимовић“ Козаре

0

30

34.

ОШ „Дес. Максимовић“ В.Копашница

0

20

35.

ОШ „Дес. Максимовић“ Ораовица

1

40

36.

ОШ „Дес. Максимовић“ Палојце

1

15

37.

ОШ „Никола Скобаљић“ В.Трњане

1

50

 

 Посебни наменски објекти

Р.бр.

место

Бр.група

Површина простора

38.

Бунушки Чифлук

1

60

39.

Мирошевце

1

50

40.

Манојловце

1

50

41.

Тулово

1

30

42.

Доња Јајна

1

50

43.

Брестовац

1

120

44.

Доње Бријање

1

50

45.

Радоњица

0

20

 

У К У П Н О:

42

2135