• Уколико је дете на коначном списку примљене деце потребно је да његов родитељ/други законски заступник детета - најкасније до краја aвгуста 2023. дође у вртић „1001 радост" (управа ПУ), ради преузимања образаца неопходних за здравствени преглед и упис детета.
  • Систематски (здравствени) прегледи новопримљене деце обављаће се у дечјем диспанзеру у Лесковцу - код изабраног дечјег лекара (или оног који га мења);
  • Након обављеног лекарског прегледа вршиће се потписивање Уговора о смештају деце у вртићу „1001 радост" (управа ПУ) од 23.08.2023. до 31.08.2023. године од 08-15,00 сати.

• За потписивање Уговора неопходно је понети следећу документацију:
    • Фотокопију личне карте родитеља/другог законског заступника детета који потписује Уговор;
    • Оверен здравствени лист и лекарску потврду из дечјег диспанзера;
    • Доказ о уплати осигурања и потрошног материјала – за целу школску годину (1.500,00 динара).

Колективна адаптација новопримљене деце почеће 01. септембра 2023. године – у договору са групним васпитачима.